Eavesdrop

17. února 2017 v 3:01 | Utsukushii Akumu |  Přeložené jednorázové povídky - femslash (Life Is Strange)
Název povídky: Eavesdrop
Autor originálu: MistressSiM
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Horgath, SlashPrincess
Fandom: Life Is Strange
Pairing: Max/Chloe
Pokračování: Ne
Stručně: Chloe je známá tím, že slyší jen to, co chce, a myslí jen na jedno, takže v momentě, kdy líbá Max na pupíku, Max dojde, že by si to přece jen nakonec mohla užít.
Varování: 18+, FEMSLASH

***

"Jak dlouho už mě pozoruješ, jak spím?" povzdechne si Max, aniž by otevřela víčka.

Zívne si, promne si dlaněmi oči a protáhne se v zádech. V pohybu jí zabrání Chloe, která se jí vetře mezi stehna a položí si hlavu na její břicho.

"Chviličku," prohodí Chloe zlehka.

"Lhářko," zahučí Max.

"Jsem jako Loki." Max se po veselé reakci Chloe překvapeně zasměje.

Mezi nohama hravě stiskne Chloeiny žebra a natáhne ruku, kterou zamotá do jejích vlasů. Zavrtá své prsty do hustých modrých kadeří, až k vykukujícím zlatavým odrostům, a pak ji jemně podrbe na zátylku. Chloe si spokojeně povzdechne a obdaruje ji děkovným polibkem na břicho.

Je to fakt pěkné: probouzet se a mít tu u sebe Chloe, i když kvůli tomu pravděpodobně bude v maléru. V Blackwellu jsou povoleny návštěvy, ne přespávání, ale Chloe ví, jak s Max takový problém vyřešit. Stačilo se jen minulou noc svléct do spodního prádla a vlézt pod peřinu. Dobré na tom je, že je víkend, ale i tak bude pracné vysvětlovat Chloe ostatním holkám na koleji, které si sice běžně propašovávají kluky na pokoje, ale už by nemusely být tak chápavé ohledně modrovlasé hlučné slečny, která si tu vykračuje, jako by jí to tu patřilo (což ostatně Chloe dělá všude).

"Přestaň sakra přemýšlet tak nahlas," zatahá Chloe Max za okraj kalhotek. Max sebou zavrtí.

"Já ne-"

"Jestli bude někdo blbě kecat, řekneš mi to."

"Ale Chloe, já-co to děláš, Chloe?"

Max nadzvedne boky, aby jí Chloe mohla sundat kalhotky, a zčervená, když jí to dojde v momentě, kdy si Chloe opře její stehna o ramena.

"Chloe, neměla bys-"

"Sklapni, chci tě vylízat."

Max celá rudá přikývne a schová si obličej do dlaní. Zatímco Chloe postupuje dolů, zanechávajíc na jejím těle polibky, napadne Max, jestli má ještě nějakou šanci, aby ji od toho odradila.

Chloe je totiž známá tím, že slyší jen to, co chce, a myslí jen na jedno, takže v momentě, kdy líbá Max na pupíku, Max dojde, že by si to přece jen nakonec mohla užít.

Ve skutečnosti ji stejně vůbec zastavit nechce.

Chloe tohle zbožňuje, i když Max za boha nedokáže pochopit proč. Pokaždé má obavy, jak vypadá, jak voní, jak chutná. Vždycky to začne tím, že si zakryje obličej a je celá zvědavá, ale v rozpacích. Pak však přijde rozkoš a ta odežene veškeré její zábrany a Chloe ji chytí za ruku a pak ji za ni celou dobu pevně drží.

Chloe jí dvěma prsty rozhrne pysky a pak jí rychle přejede jazykem od vchodu až ke klitorisu, zatímco k ní Max samovolně přirazí boky. Úzkými prsty přejíždí mezi vnitřními a vnějšími pysky a jemně je tře. Volnou rukou jí Chloe vjede pod tílko, chytí ji za prso a něžně jí zakroutí s bradavkou. Když narazí na citlivé místo u klitorisu, setrvá na něm a krouží kolem něj jazykem, než Max hlasitě vzdychne, a pak vtáhne poštěváček mezi rty. Max už je dostatečně vlhká, aby do ní Chloe mohla strčit dva prsty a udat tak pomalý rytmus.

Najednou někdo zaklepe na dveře od pokoje. Max vystřelí z postele s očima navrch hlavy a vyděšeně zírá na dveře. (Sama sebe nesnáší za ten náhlý pocit vzrušení, který jí náhle propukne v hrudi.)

"Max?" ozve se Dana. "Jsi v pořádku? Jsi tam zavřená celé ráno. Říkalas, že se mnou chceš dnes nafotit nějaké fotky. To jsi na to zapomněla?"

Už se jí chystá něco odpovědět, prohodit nějaký hloupý vtípek a poslat Danu pryč, Chloe ji však popadne za stehna a přitáhne ji silou k sobě. Max dopadne zády opět na postel a Chloe zaboří hlavu zpátky do jejího vlhkého rozkroku. Max zalapá po dechu a hrábne rukou Chloe do vlasů.

Chloe do ní postupně zpátky zaboří své prsty a kroutí s nimi, zatímco má dlaň položenou na jejím podbřišku. Max se s přibližujícím se orgasmem propne v zádech a doširoka otevře pusu. Nepamatuje si, kdy se jí ruce přesunuly z obličeje na přikrývku, do které pevně zatíná prsty, nebo kdy se posadila, aby Chloe pohlédla do očí, ze kterých přímo křičely nemravné sliby. Musí nějak vědět o tom vzrušení, které Max pocítila při pomyšlení na to, že někdo stojí přímo přede dveřmi. Chloe opět zakroutí prsty, přejíždějíc jí jazykem přes poštěváček, a Max tiše zakleje. Chloe se tiše zasměje a pokračuje v kmitání jazykem. Max se pod jejími dotyky svíjí a cítí brnění ve všech prstech.

"Max? Nezníš dobře."

"Jsem v pohodě, Dano!" Na poslední slovo dá Max obzvlášť důraz. Chloeina ruka se zatoulá zpátky k jejímu prsu a začne mezi prsty třít její bradavku.

"Seš si jistá?"

"Jo! Mmm!"

Chloe vezme klitoris několikrát jemně mezi zuby, a pak už sebou Max jen cukne, zavzdychá a hodí hlavou o polštář. Chloe ji popadne za boky a přidrží ji, zatímco se Max unáší na vlně orgasmu. Špičkou jazyka vjede do ní a Max se celá rozechvěje. Zaskuhrá, když se od ní Chloe odtáhne, přetočí se na bok a stiskne stehna k sobě. Zkusí natáhnout ruku, aby k sobě Chloe přitáhla. Ta ji políbí na dlaň a na stehno, její rty jsou díky Max stále vlhké. Potom si otře vlhký obličej o matraci.

Chloe se postaví - vážně byla celou dobu oblečená? - a zamíří ke dveřím. Ztěžka oddechující Max, stále ještě omráčená orgasmem, kolem sebe omotá přikrývku a otočí se ke zdi. Semkne stehna kolem příjemného tepla mezi nimi.

Chloe otevře dveře.

"Nech ji odpočinout," prohodí. "Bývá trochu ospalá, když se udělá."

Max v jejím hlase přímo slyší samolibý úšklebek. Dana ze sebe vykoktá omluvu a zmizí pryč.

Chloe si ze země zvedne čepici a bundu.

"Máš co vysvětlovat, kotě."

"Mmm," zamručí souhlasně Max.

Chloe se zachechtá a postel se pod její váhou prohne. Dá Max pusu na tvář, láskyplně ji pohladí po zadku a vyjde z pokoje. Přetrvávající pach cigaretového kouře a kokosového šampónu je jediným důkazem, že tu kdy byla.

Max nebude schopná se podívat Daně do očí celé měsíce. Victoria a její kumpáni budou vším náramně pobaveni a Warren bude mít zlomené srdce.

Ale s následky se Max může vypořádat později.

***
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 majuar majuar | Web | 17. února 2017 v 7:50 | Reagovat

Perfektní četba před školou xDDD Moc povedený překlad, děkuju :D

2 Chem Chem | 22. února 2017 v 23:58 | Reagovat

Wau. Zaujimave. LiS mam hrozne moc rada a femslash citam prvykrat :) no teda, to bolo nieco, dost dobre :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama