4. část

30. května 2016 v 20:22 | Utsukushii Akumu |  We Will Find Our Way
Název povídky: We Will Find Our Way
Autor originálu: supernope
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Horgath
Fandom: One Direction
Pairing: Harry/Louis
Pokračování: 7 částí
Stručně: Harry a Louis studují na vysoké škole v New Yorku a nezbývá jim nic jiného, než strávit společné Vánoce na kolejích.
Varování: 18+, SLASH, AU, FLUFF

***

Druhý den ráno se Louis se škubnutím probudí. Dezorientovaně se rozhlédne po místnosti, která mu přijde tak nějak povědomá, a chvilku mu trvá uvědomit si, že se nachází v Harryho posteli a zároveň jsou oba dva nazí. Uvažuje nad tím, že by se vyplížil z pokoje a předstíral, že se minulá noc nikdy nestala, ale cítí se fantasticky, uvolněně a odpočatě, a tak už se necítil celé měsíce. Harry se k němu tiskne jak klíště, jednou rukou ho zezadu objímá kolem hrudi a nohu má přehozenou přes Louiho bok. V pokoji je chladno, ale z Harryho sálá teplo a budík ukazuje teprve 7:43, a tak se Louis přitulí zpátky k němu a nechá se ukolébat jeho pravidelným oddechováním.

Moc spánku si ale neužije.

"Loooooouis."

Louis se zabručením plácne rukou směrem za otravným hlukem a s přetočením na bok se pokusí znovu usnout.

"Louiiiiiis. Lou, vstávej, jsou Vánoce. Jsou Vánoce a musíme uvařit večeři a jsem si docela jistej, že ti zvonil telefon. Víš o tom, že jsi nechal přes noc otevřené dveře? Ještě, že tu nikdo není."

Louis přemýšlí nad tím, že by Harryho prostě shodil z postele, ale pak cítí, jak mu špičkou nosu přejíždí přes lícní kost a rty se mu tře o koutky úst. Povzdychne si a odmítá vstát dřív, než by chtěl. "Kolik je?" zamručí, sjede rukou pod peřinu a štípne Harryho do boku.

"Devět," šeptne Harry, zatímco rty putuje po Louiho čelisti. "Čím dřív začneme, tím dřív skončíme a můžeme se pořádně nadlábnout. No tak, nechám tě polít šťávou krocana."

Louis nad tím pootevře oko: "Pokud to není nějaký eufemismus, tak nemám zájem."

"Ale máš," zazubí se Harry. "Fakt máš, pojď, vím, že se těšíš. Jdeme. Můžeš zavolat mámě, zatímco se osprchuju a nachystám všechno potřebné."

Louis s přivřenýma očima pozoruje Harryho vylézt z postele. Ten bezstarostně přejde místnost, jako by vůbec nebyl zcela nahý a dveře do pokoje otevřené dokořán. "Ty svojí volat nebudeš?"

"To už jsem dávno udělal," zašveholí Harry, zatímco se jednou rukou přehrabuje ve skříni a hledá čisté oblečení. "Zaspal jsi to."

"Aha." Louis se zahledí na budík na nočním stolku a zamyslí se nad časovým rozdílem mezi New Yorkem a Anglií. Všimne si Harryho, až když se naklání přes postel opřený rukou o zeď a usmívá se na něj.

"Seš fakt roztomilej, když spíš. Podpíráš si bradu rukou, jak malé miminko." Louis se zamračí a otevře pusu, aby zaprotestoval, ale Harry mu vlepí polibek na nos a narovná se: "Máš patnáct minut, běda, jak pak nebudeš v kuchyni."

Louis si nějakou chvíli volá s mámou a sestrami. Otevírají dárky, které pro ně Louis vybral a poprosil mámu, aby jim je dala. Poté se jde vysprchovat a zamíří dolů do malé kolejní kuchyňky. Harry už je tam, ingredience má seřazené na stole podle pokrmů a kolem pasu má utaženou zástěru. Stráví hodiny vařením - nebo spíš, Harry stráví hodiny vařením, Louis mu jen podává přísady a míchá, když mu to Harry nakáže. Postupně se malá místnost zaplní lahodnou vůní pečeného krocana, domácí brusinkové omáčky, sladkých pečených brambor a brownies, které Harry naplánoval jako dezert.

Je to docela sranda pozorovat Harryho při práci. Je u toho tak soustředěný, obočí má svraštělé, když odměřuje přísady a ukazuje Louimu, jak šlehat. Při kontrolování teploty krocana špulí rty a přelije jej omáčkou, aby se krásně lesknul. Je to na nějakou chvíli zábava, do doby, než si začne Harry mumlat sám pro sebe o šlehačce a o rozdílu mezi ovocem a oreo sušenkami, kdy toho má už Louis dost. Už má dost Harryho v jeho nesmyslně upnutých džínách a volném tílku, má dost toho, jak přiléhavá zástěra zvýrazňuje jeho štíhlý pas, zatímco má obnažené lehce svalnaté paže, a Louis se nudí. Nudí se a už to jsou tři měsíce a jedno vyhonění tomu moc nepomůže.

Počká, než Harry zkontroluje všechny hrnce a polije už asi po patnácté krocana šťávou. Čeká, než se otočí pro nějakou ingredienci do dezertu, a pak ho natlačí na kredenc, obestoupí ho celým tělem a zachytí se rukama o umakartovou linku.

"Lou, co to-"

"Čas na přestávku," přeruší ho Louis.

"Ale já musím udělat ten dezert," protestuje Harry. "A nechci, aby krocan vyschnul, musím jen-"

"Nebude to trvat dlouho," řekne Louis hlubokým hlasem a sjede na kolena. Všimne si, jak Harry ztěžka polkne, a povzbudivě se usměje, když mu od sebe roztáhne stehna, aby se mezi ně mohl usadit.

Rozváže mu zástěru a posune ji stranou, zatímco mu stále hledí do očí, a pak mu dlaní přejede přes kalhoty. Harry tiše vzdychne a Louis zaslechne roztržení látky a hned nato vidí koutkem oka padat zástěru na zem. Víc ho však zajímá to, jak Harrymu tvrdne pták v džínách, tiskne se tváří k zipu a svůdně oddechuje proti látce, až se Harry otřese a natáhne ruce do vzduchu, jako by nevěděl, co s nimi. Louis se odtáhne, aby mu mohl kalhoty rozepnout, a řekne: "Můžeš sahat, ale netahej."

Harryho ruce se vmžiku zaboří do Louiho vlasů, konečky prstů mu mapuje pokožku hlavy, a pak na ni přitlačí, když mu Louis pomalu stáhne džíny přes stehna. "Bože," zamumlá Louis. "Jak se do toho můžeš vůbec nasoukat?"

Podaří se mu je stáhnout tak do poloviny stehen, ale to stačí k tomu, aby mu mohl stáhnout i spodní prádlo. Zvedne pohled k Harrymu, obejme dlaní jeho penis a olízne jej po straně nahoru. Harryho stisk na vlasech zesílí, ale netahá jej za ně, ani když ho Louis vezme postupně do pusy. Louis si dává na čas, pomalu ho kouří, pak přestane a jen mu ho zlehka honí, dokud se Harry netřese a nenadává tiše pokaždé, co ho Louis rty znovu obejme.

Louis se nad ním smiluje, když Harry musí pustit Louiho vlasy, aby se zapřel o okraj linky, a přejede jazykem po spodní straně penisu a vezme ho co nejhlouběji do úst. Pak klesne hlavou ještě níž, až mu Harryho žalud naráží do mandlí. Chvíli tak zůstane, jednou rukou ho honí u kořene, oči mu slzí a hrdlem obepíná celý žalud. Harry mu zaboří prsty zpět do vlasů a snaží se mu hlavu odtáhnout. Louis ho však nenechá, pořádně ho obejme ústy, a Harry se mu s nakřáplým výkřikem udělá do pusy. Stehna se mu třesou a sehnutý nad Louiho hlavou lapá při orgasmu po dechu.

V ten moment se od něj Louis odtáhne a Harry sjede po kredenci s rozkročenýma nohama na zem. I když to byla jen kuřba, Harry vypadá úplně zničeně, a Louis si nemůže pomoct, ale koutky rtů se mu zkřiví do samolibého úsměvu. "Pojď, zlato," zachraptí, potěšen tím, jak se Harry při zvuku jeho hlasu zachvěje. "Nasaď si kalhoty, ať ti tu na té studené zemi neumrznou koule."

Chvilku to zabere, ale podaří se mu Harryho postavit na nohy, pomoct mu si obléct boxerky a kalhoty a pak ho usadit na jednu z kuchyňských židlí. "No," zasměje se Louis a odhrne Harrymu zpocené vlasy z čela. "Tak to vypadá, že jsem ti vysál ptákem mozek."

Chce odejít, ale Harry jej chytí za zápěstí a přitáhne si ho na klín. "Chceš-"

Harry se natáhne k pásu Louiho kalhot, ale ten jej zastaví, zakroutí hlavou a proplete si s ním prsty. "Později."

Zbytek dne stráví doděláváním jídla, které následně zhltají ve společenské místnosti při filmu Vánoce, puštěném v televizi. Později v noci zalezou společně s plnými břichy a těžkými víčky do Harryho postele a v obejmutí usnou.

***
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama