3. část

17. května 2016 v 23:53 | Utsukushii Akumu |  We Will Find Our Way
Název povídky: We Will Find Our Way
Autor originálu: supernope
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Bobi
Fandom: One Direction
Pairing: Harry/Louis
Pokračování: 7 částí
Stručně: Harry a Louis studují na vysoké škole v New Yorku a nezbývá jim nic jiného, než strávit společné Vánoce na kolejích.
Varování: 18+, SLASH, AU, FLUFF

***

Louis nemůže spát. Už ani není opilý. No, dobře, pořád trochu opilý je, vodka mu příjemně proudí žilami a hromadí se mu v žaludku, ale cítí se skvěle, šťastně a tak trochu mimo. Půvabné melodie písní, které mu Harry namixoval na narozeniny, se tiše nesou z počítačových repráků. Je to super CD, obsahuje nahrávky několika různých kapel, o kterých Louis nikdy předtím neslyšel. Celkově je ta hudba jemná a uklidňující, ale přes všechno jeho snažení se nedokáže hodit do klidu, nemůže vypnout mozek.

S otráveným zabručením hudbu vypne a chystá se otočit na bok a pokusit se znovu usnout, když v tom zaslechne přes zeď hluk vycházející z Harryho pokoje. Hudba. Úžasné. Harry je taky ještě vzhůru. Vyhrabe se z postele, hodí na sebe jen pohozené tepláky, tiše se vykrade na chodbu a zaklepe na Harryho dveře. Neslyší žádnou odpověď, pouze hudbu, a tak sáhne na kliku a s úlevou si vydechne, když se dveře otevřou dokořán.

Vejde do místnosti a zahledí se na Harryho postel, než zašeptá: "Harry? Ou-"

Louimu se zastaví srdce a on strne s jednou rukou stále na dveřích. Harry leží úplně nahý na posteli a rukou objímá svůj penis. Jeho upocené tělo se leskne pod světlem z lampičky na nočním stolku a ústa má otevřená, zatímco bez mrknutí oka zírá na Louise a těžce oddechuje. Louimu chvíli trvá, než najde hlas.

"Já-omlouvám se, půjdu-" zakoktá se Louis a ukáže palcem k otevřeným dveřím. "Já, já půjdu. Promiň."

Otočí se a už se chystá vyjít ven na chodbu, když zaslechne Harryho hlas. "Louis?"

Louis se zastaví, ztěžka polkne, ale zůstane k Harrymu stát zády. Přijde mu, jako by dostal ránu beranidlem do břicha, obrázek upoceného a nahého Harryho, jak si honí ptáka, má stále před očima. Je mu skoro na omdlení.

"Ty, no…" Harryho hlas je hlubší než obvykle, chraplavý a udýchaný. Upřímně, Louis by žil i bez toho, aniž by musel vědět, jak Harry zní, když je vzrušený. "Nechci, aby to mezi námi bylo teď divné. Tedy, divnější, než už to je. Ale tebe znám - a taky jsem si to už asi čtyři měsíce nedělal. Vždycky je lepší, když to děláš s někým. Teda, jenom jako kamarádi, chápeš. Nemusíme to nijak… komplikovat. Jestli chceš."

Louimu se převrátí žaludek a zároveň v něm zapulzuje touha a pomalu se na Harryho otočí. Ten už sedí na posteli, rukama svírá okraje matrace a své tělo dává na odiv. Louis se k němu bezmyšlenkovitě přikolébá. Zadýchaným hlasem se jej zeptá: "Děláš mi návrhy?"

Chce sebou nervózně zavrtět, když jej Harry sjede pohledem a očima se zastaví na bouli, která se mu rýsuje pod tenkou látkou tepláků, ale podaří se mu to ustát. Harry má přivřené oči a na rtech mu hraje úsměv. "Mám to brát jako souhlas?"

Ano, pomyslí si Louis. Rozhodně, stoprocentně ano. Odkašle si. "Jak si to... vlastně představuješ?"

Harry pokrčí rameny, čímž se mu zvýrazní vypracované svaly, a Louis si mimovolně olízne rty. "Sex. Jako kamarádi," dodá. "Po dobu prázdnin. Pak budeme zas jen kámoši a všechno bude jako dřív."

Louis se poškrábe na zátylku a nervózně se zasměje. "Děláš takové věci často?"

"Nikdy," odpoví Harry jednoduše. Působí otevřeně a upřímně. Změní svůj postoj, roztáhne nohy od sebe a položí se na lokty a Louis roztřeseně vydechne. Kdyby mu někdo řekl, že bude trávit svátky sexem se svým pohledným sousedem, vysmál by se mu do obličeje. "Tak co na to říkáš?"

"Eh," zadívá se Louis na Harryho vypracovanou hruď, "jako hned teď?"

Harry nakloní hlavu na stranu. "No klidně."

Nic víc už Louis slyšet nepotřebuje. Pustí kliku a přejde k posteli, ale zastaví se přímo před Harrym, protože si není jistý, co dělat dál. Harry to však vyřeší tím, že Louiho chytí za stehna a přitáhne si ho k sobě. Ten si tak klekne na postel a posadí se Harrymu na klín. Louis nemá skoro ani čas, aby se zachytil za Harryho ramena před tím, než ho k sobě stáhne pro polibek. Harryho rty jsou měkké a pořád vzdáleně chutná po brusinkách. Nebýt Harryho rukou, kterými svírá jeho stehna, spokojil by se Louis klidně s tím, že by ho po zbytek noci jen líbal.

Harryho pokožka je stále ulepená potem, jeho tvrdá chlouba je uvězněna mezi nimi a Louis ho chce. Jednou rukou popadne Harryho za čelist a nakloní mu hlavu. Zuřivě jej líbá a společně se o sebe třou boky do doby, než se Harry tiskne k jeho levé straně a vzdychá mu do pusy. Louis se od něj odtáhne, palcem mu přejede přes nateklý spodní ret a pozoruje, jak se mu třepotají víčka. Zorničky má rozšířené, oči temné a zahalené chtíčem. Louis se o něj zdrceně opře čelem a vydechne: "Dotkni se mě."

Harry neztrácí ani chvíli a stáhne Louimu tepláky a do ruky vezme jeho penis. Louis zakloní hlavu a prsty vjede do vlhkých kudrlinek na Harryho zátylku. Je to už tak dávno, co se Louiho někdo takhle dotýkal, takže se až trapně rychle vzruší a jeho stisk na Harryho vlasech je s každým pohybem Harryho ruky silnější. Zachvěje se, když Harry přejede palcem přes žalud a zesílí stisk okolo Louiho penisu. Louimu začne celou páteří prostupovat rozkoš a přesune se do končetin. Konečky prstů mu začnou brnět, Harry při pohybu dlaní nahoru zatočí zápěstím, Louis zalapá po dechu a udělá se.

Uvědomí si, že Harryho tahá za vlasy, až když se skloní zpátky a vidí, jak má Harry zakloněnou hlavu a odhalený krk. Vypadá však, že se mu to vážně líbí - pusu má otevřenou dokořán a oči zavřené. Louis ho tak ještě krátce zatahá za vlasy a sleduje, jak mu přejede mráz přes záda. Fascinující. Použije volnou ruku k tomu, aby se přichytil za Harryho rameno, usadí se mu na stehnech a dlaní mu obejme ptáka. Chce to hezky prodloužit, chce Harryho úplně zničit, ale stačí jeden pohyb a Harry se mu udělá do dlaně, celý se třese a z úst mu vychází tiché skuhrání.

"Ježíši," zašeptá Louis. Pustí Harryho vlasy, prsty mu přejede přes hruď a jemně mu zaryje nehty do břišáků. Harry se zachvěje a na rukou a na hrudi mu naskáče husí kůže, když mu Louis přejede nehty přes bradavku. Louis zamručí a opře se hlavou o Harryho rameno. "Ty mě jednou zabiješ, Stylesi. Cítím to v kostech."

***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama