Letting Go

22. února 2015 v 12:55 | Utsukushii Akumu |  Přeložené jednorázové povídky - femslash (Faking It)
Název povídky: Letting Go
Autor originálu: poisonrain
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: SlashPrincess
Fandom: Faking It
Pairing: Reagan/Amy
Pokračování: Ne
Stručně: Amy probudí zpráva, ve které se píše "Ví o tom.", ale pak ji najednou líbá Reagan a na ničem ostatním jako by nezáleželo.
Varování: FEMSLASH, FLUFF


***

"Ví o tom."

Nejprve se ti v hrudi zběsile rozbuší srdce a v žilách ti ztuhne krev. Představíš si, jak se na tebe Karma bude dívat, až se znovu potkáte, a při té myšlence se ti rozklepou ruce tak silně, že ti s hlasitým bouchnutím spadne mobil na zem.

Pak ale ucítíš kolem pasu ruce a Reagan tě líbá, nebo ty ji, ne, že by na tom záleželo. Vzpomeneš si, že už není stejná situace jako před třemi měsíci a Karma už není středem tvého vesmíru.

Trávit čas přemýšlením nad ní ti stejně nikdy nepřineslo nic dobrého.

Teď máš Reagan, která ví, jak tě rozesmát tak moc, až tě bolí břicho. Po každém polibku s ní sotva popadáš dech a tvé nebe už není temné, ale poseté hvězdami.

Chceš s ní zůstat celou noc vzhůru a potmě se s ní podělit o své historky a tajemství. Chceš s ní posnídat a zažít ten pocit, kdy se tep tvého srdce zastaví, když se natáhnete ve stejný čas pro krabici s džusem a dotknete se prsty. Jednoho dne chceš vyslovit "Miluju tě" a pocítit úlevu, až řekne to samé.

Nikdy sis nemyslela, že bys cokoli z toho chtěla zažít s někým jiným než s Karmou.

Její dotek je elektrizující, magnetický a opravdový. Chce tě stejně, jako chceš ty ji, a už jen z té myšlenky ti běhá mráz po zádech a za víčky ti vybuchuje ohňostroj.

S Karmou bylo všechno tak jiné. Každičké gesto, každičký polibek, každičký toužebný pohled; všechno to bylo jen jako. Nikdy tě nemilovala tak jako ty ji.

"Amy, pojď zpátky do postele," zamumlá Reagan proti tvé pokožce a jemně tě kousne do klíční kosti. Je hřejivá a hebká a voní po jahodách, a tak jí vyhovíš. Necháš ji, aby tě vzala za ruku a stáhla tě do bezpečí v podobě přikrývky.

Necháš ji, aby tě držela a líbala do té doby, než nemůžeš dýchat, necháš ji šeptat ti krásná slova, o kterých sis nikdy nemyslela, že by mohly být myšleny tobě, a na oplátku jich taky pár zaševelíš.

Čas ztrácí veškerý svůj význam, barvy a zvuky odeznívají, až jsi na světě jen ty a Reagan.

A proto, když ti začne vibrovat mobil kvůli hovoru od Karmy, necháš ho spadnout do hlasové schránky.

***
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 world-for-directioners world-for-directioners | E-mail | Web | 24. července 2016 v 20:43 | Reagovat

Páni, moc krásná povídka, dokonale přeložená, fakt nádhera.❤

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama