3. kapitola

4. srpna 2014 v 23:26 | Utsukushii Akumu |  Drunken Slurs
Název povídky: Drunken Slurs
Autor originálu: Oshikake
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Caroli
Fandom: One Direction
Pairing: Harry/Louis
Pokračování: 3 kapitoly
Stručně: Louis se musí setkat s otcem. Změní otcovy opilecké řeči pohled na jeho vztah s Harrym? A pokud ano, tak k lepšímu?
Varování: 18+, SLASH, ANGST, FLUFF


***

Harry se probudil v prázdné posteli. Rozespale od sebe odlepil víčka, čerstvě napadaný sníh za oknem ho na zlomek vteřiny oslepil. Odhodil ze sebe přikrývku a čekal, až mu začne být zima a donutí jej to vstát. Sešel po schodech dolů a uviděl Louise, sedícího u jídelního stolu.

"Je máma doma?" zachraptěl Harry a hned nato si odkašlal. Lou si neodpustil úsměv.

"Ne. Ale říkala, že si musí zařídit spoustu věcí a večer zůstane zase u kamarádky," odpověděl Louis a přetočil stránku posledního dílu Harryho Pottera. Když se místností ozvalo pronikavé pískání konvice, vstal od stolu a zalil dva hrnky vařící vodou.

"No teda, Lou! Tys přišel na to, jak se ta konvice používá!" zajásal Harry a zněl u toho, jako by právě chválil štěně za to, že se vyčůralo na plínku. Louis se na něj otočil a přimhouřil oči.

"Víš, ten čaj jsem ti vůbec nemusel vařit," zamručel naoko naštvaným tónem.

"Ano, já vím. Děkuju, zlato." Louiho oči se mírně rozšířily, když si uvědomil, že spolu odteď vlastně randí.

"Lásko? Nechtěl bys dnes zajít na večeři?" zeptal se Louis nedočkavě.

"Jasně. Kam?" Vytáhl Harry z mrazáku balení toustového chleba a strčil dva plátky do toustovače.

"Jen se hezky obleč." Louis vstal a zamířil do sprchy. Harry se mezitím nasnídal a připravil dalších pár toastů pro Loua, který byl ze sprchy za pár minut zpátky. Poté se vydal po schodech nahoru, aby se oblékl. Vybral si světle šedé sako, rudou košili, černé plátěné kalhoty a bílé tenisky. Podíval se na hodiny a šel se zeptat Louiho, kdy má v plánu vyrazit. Ten už seděl dole a cpal se toastama.

"Kdy odcházíme?" usmál se na něj Harry a utřel mu drobek z tváře.

"Tak za čtyři hodiny?" odvětil Lou nejistě. Vešel do obýváku, zapnul televizi a ovladačem navolil kanál pro děti. Nic. Podíval se do televizního programu a všiml si, že na jedné ze stanic mají celý den maratón seriálu Dragon Ball Grand Tour. Harry se začal smát, když Louis nadšeně zatleskal a posadil se vedle něj.

------

"V příštím díle Dragon Ball Grand Tour uvidíte." Další epizoda seriálu skončila a Lou vstal, protáhl se a vypnul televizi.

Sklonil se k Harrymu, dal mu letmou pusu na tvář, chytil jej za zápěstí a vedl ho do pokoje, aby se nachystali. Hodil na sebe černé triko s tenkými bílými proužky, červené pláťáky a černé Conversky s bílým zipem na boku. Protože se mu nechtělo štvát s kontaktníma čočkama, nasadil si na nos brýle.

Harry jej nevěřícně pozoroval, zatímco se Lou snažil nasoukat do kalhot. "Udivuje mě, jak seš rychlej," zakroutil hlavou a dopnul si knoflíčky u košile. Louis protočil očima a přešel k němu, aby mu pomohl s navléknutím bundy. Harry si ji v rychlosti oblékl, Louis mu položil ruce na ramena a vřele jej obejmul.

"Boo, ještě pořád chceš jít na tu večeři? Já jen, že už tu stojíme tak pět minut." Louis se od Harryho odlepil a společně vyšli před dům. Nějak pozapomněl na to, jaká je venku zima, a musel si zaběhnout zpátky dovnitř pro kabát. Zakoulel očima a otočil se zpátky ke dveřím, jelikož další věcí, na kterou zapomněl, bylo zamknout. Na co ještě zapomenu?

"Tak jo, jedeme," vyhrkl Lou, když se konečně připásal a nastartoval motor. Harry byl z celé té situace neskutečně nadšený. Bylo to jejich první rande. Tak nějak tušil, kam zamíří. Louis zastavil na malém parkovišti, vylezl z auta a rukou Harrymu naznačil, aby ho následoval. Vešli do budovy a lidé okolo začali udiveně lapat po dechu; v úžasu pozorovali vcházet chlapce z X-Factoru do fast foodu Wendy's. Ano, Wendy's. Louis to měl vše naplánované.

"Zdravíčko, chlapci! Vítejte ve Wendy's, jaké je vaše přání?" Usmívala se na ně dívka za pultem, která moc dobře věděla, o koho se jedná.

"Dvakrát chili misku, dvě porce čokoládových sušenek a dvakrát čokoládové mléko, prosím." Díky své schopnosti ignorovat věci kolem sebe se Lou vůbec nepozastavil nad rozruchem, který vyvolali, ani nad slečnou za pokladnou, která na něm mohla oči nechat.

"Hned to bude," vzala od něj peníze a nahlásila objednávku. Kluci se zdvořile odebrali ze řady a opřeli se o zeď.

"Naučíš mě, jak to všechno ignorovat?" pohodil Harry nonšalantně hlavou směrem k omdlévajícím dívkám, které se tlačily za zdí naproti nim.

"Klidně. Je to snadný," odvětil Louis a přistoupil blíž pro pytlík s jídlem. "Děkuju!" zvolal, otevíraje dveře. Rychle nastoupili do auta, když si všimli skupiny jančících fanynek. Louis v rychlosti vyjel z parkoviště a zamířil opačným směrem, než z kterého sem dorazili.

"Kam jedeme?" zeptal se Harry se zmateným výrazem ve tváři. Dlouho tímhle směrem nejel.

"Věř mi, bude se ti to líbit," zabočil Lou na klikatou vedlejší silnici a následoval přírodní značky okolo cesty. Zastavil u štěrkem vysypaného vstupu a v tu ránu si Harry uvědomil, kde se nachází. Jezero.

"Loui, jezero je zamrzlé," zadíval se Harry na stříbřitou hladinu.

"Proto existují brusle, Hazzo," natáhl se Louis za Harryho sedadlo a podal mu pár ledních bruslí.

"Naposledy jsem bruslil přesně touhle dobou před rokem. Beztak spadnu a popraská kvůli mně led," podíval se Harry nedůvěřivě na brusle.

"Kontroloval jsem stav jezera, led je pevný. Poslali sem chlápka, co váží dvakrát tolik co ty, a neudělala se tu nikde ani prasklinka." Louis zapnul v autě topení a začal si brusle nasazovat. "A navíc, nebudu se ti smát. Já sám to nijak zvlášť neumím." Přisunul jídlo k topení, do ohřívače nápojů strčil čokoládové mléko a zapnul hudbu.

Vzal Harryho za ruku a dotáhl ho na rovný povrch ledu. Harry vrávoral na viklajících se kotnících a málem sebou plácl na zem. Louis se zhluboka nadechl, když si vzpomněl, jak bruslit pozadu, a ladnými pohyby se pohyboval po zamrzlé vodní hladině. Uslyšel počáteční tóny písničky a přitáhl si Harryho blíže k sobě.

Harry zalapal po dechu, když málem spadnul. Lou jej jednou rukou přidržel a druhou mu položil na rameno. Harry ho chytil za štíhlý pas a zahleděl se mu do našedlých očí. Louis sklouznul po ledu jednou nohou dozadu a snažil se Harryho naučit jak vést. Ten techniku brzo pochytil a pohyboval se víc sladěně s hudbou. Začala hrát další písnička.

"What a splendid mess, we've made of this
Oh, the Scientist and his Genisis."

Louis se pousmál nad tím, jak bravurně Harry zvládal pomalý valčík. Začal si i zpívat.

"Everything seems to fade when I see her face, the sky and trees all blur everytime I look at her," prozpěvoval si Harry, zatímco se Lou rozplýval. Najednou však Louis ztratil rovnováhu a skončili na sobě jako v nějaké profláklé filmové scéně. Zasmál se, když ho vzal Harry za ruce a postavil ho zpátky na nohy.

Po necelé hodině tancování už byli oba hladoví a unavení, a tak se vrátili zpátky do vyhřátého auta a dali se do jídla. Zavládlo mezi nimi příjemné ticho a Louis se zapřemýšlel nad včerejším rozhovorem s Liamem.

Flashback

Louis: Li?

Liam: Ano, Lou?

Louis: No… Harry a já spolu chodíme.

Liam: To je roztomilé! A děje se něco?

Louis: No, víš, vážně bych chtěl.. však víš… TO, ale nechci mu zkazit jeho představy o mně.

Liam: Myslím, že ty sám víš nejlíp, jak se rozhodnout, Loui. Jsem si jistej, že tě Harry miluje a jen tak to nic nezmění. Měl bys to brát v úvahu.

Louis: Děkuju ti, Li. Pokusím se. Mám tě rád.

Liam: Já tebe taky. :)

A tak nad tím Louis doopravdy uvažoval. Věděl, co musí udělat. Hodiny ukazovaly 10 hodin a bylo tak jasné, že se tam jen tak někdo neobjeví. Zamkli přední bránu a pověsili na ni ceduli se zákazem vstupu. Byli tak úplně sami.

"Takže ty ses chtěl naučit, jak se soustředit pouze na jednu věc a ničeho jiného si nevšímat?" natáhl se Louis k palubní desce a vypnul topení. Posbíral všechny obaly od jídla, nacpal je do pytlíku od Wendy's a hodil ho na zadní sedačky. "Tak jo, soustřeď se na ten strom a mě za každou cenu ignoruj."

"Dobře," připravoval se Harry duševně.

Nakonec se ukázalo, že je v tom velmi dobrý. Louis ho zkoušel tahat za ruku, líbat na tváři, tahat jej za kudrliny i nahlas opakovat jeho jméno. Dobrá. A teď k plánu.

Přehoupl se přes opěrku a obkročmo se posadil na jeho klín. Harryho ruce si rychle našly svou cestu k Louiho bokům. Ten se naklonil a něžně přiložil své rty na Harryho. Harry mu zajel rukou do vlasů a přitáhl si jej blíže k sobě, čímž polibek prohloubil. Louis nervózně přejel jazykem přes Harryho spodní ret. Harry pootevřel ústa a v momentě Louimu ukázal, kdo má navrch. Lou rukama mapoval křivky Harryho těla až k ramenům a chytil se jej kolem krku.

Z hrdla se mu vydral tichý vzdech, když ho Harry jemně kousl do rtu. Začal se pomalu otírat o Harryho rozkrok. Ten zasténal a Lou ho nepřestával provokovat. Harry se od Louise odtáhl a přesunul své rty k jeho krku, kde ho kousl. Louis zaúpěl a prohnul se pod dotyky kudrnatého chlapce. Harry sjel Louimu rukama po zádech a přidržoval si jej na místě, nepřestávaje se o sebe otírat. Louis zalapal po dechu, když pod sebou pocítil Harryho erekci.

Vklouzl dlaněmi pod Harryho bundu a v mžiku ji z něj sundal. Harry to samé udělal s Louiho trikem, které v momentě leželo na podlaze auta. Louiho ruce se nedočkavě vrhly na knoflíčky na Harryho košili. Naklonil se k němu a začal ho líbat, zatímco je jeden po druhém rozepínal. Když se konečně dostal k poslednímu knoflíku, Harry se lehce předklonil, aby mu Louis mohl košili sundat. Slezl z Harryho a sesunul se na podlahu. Položil mu ruce do klína a začal mu rozepínat kalhoty. Prsty mu přejel přes nadmutý rozkrok a z Harryho hrdla se vydral další sten. Natáhl k Louimu ruku a vjel mu do karamelových vlasů.

"Loui, nemusíš to dělat," zašeptal Harry.

"Já chci," zatahal Harryho za úzké kalhoty. Ten se nadzvedl a Lou mu je stáhl společně i s boxerkami. Kleče na kolenou se k Harrymu přisunul o něco blíž a natáhl ruku k jeho chloubě. Harry zasténal a podvědomě proti němu přirazil pánví. Louis se k němu naklonil, a zatímco mu hleděl nevinně do očí, vzal špičku jeho penisu do pusy a olízl ji jazykem. Harry zaúpěl a jemně si přirazil Louiho hlavu do klína, čímž mu naznačil, aby ho vzal do pusy celého.

Louis tiše vzdychl a Harry pocítil vibrace procházející mu celým penisem. Lou přesunul svou pozornost k varlatům, která začal jemně okusovat a olizovat. Najednou však přestal, na což Harry zareagoval nesouhlasným zaskuhráním. Rozepl si poklopec a stáhl ze sebe kalhoty i s boxerkami. Vrátil se na své místo na Harryho klíně a hluboce se mu zadíval do očí.

"Chci si na tebe nasednout," naklonil se k Harrymu a vsál kousek jeho kůže na krku. Harry opět zavzdychal a strčil si dva prsty do pusy. V rychlosti je olízl, aby mohl Louiho připravit. Pomalu mu vjel prstem do zadku a Lou neváhal a vášnivě začal proti prstu přirážet, jako by to snad už někdy dělal. Když Harry viděl, jak si to Louis užívá, přidal po chvíli i druhý prst. Louis hlasitě zasténal a Harry do něj začal rychle přirážet. Louis zaskuhral slastí, chtěl víc. Harry z něj vytáhl prsty, plivl si do dlaní a přejel si rukou přes penis.

Našel si vhodnou polohu na Harryho klíně a zlehka si nasedl na jeho chloubu. Harry slastně vydechl, když jeho penis obklopilo těsné horko. Chytil Loua za boky, přitáhl si k sobě a hlouběji do něj přirazil. Lou cítil, jak mu celým tělem probíhají vlny slasti. Přitulil se k Harrymu a ten do něj tak mohl vrážet ještě hlouběji. Z auta se ozvalo hlasité zaúpění, když narazil na jeho prostatu.

Vzal Louiho ztopořený úd do ruky a začal po něm rytmicky přejíždět. Pohyboval rukou čím dál rychleji, nepřestávaje dráždit Louiho prostatu, a Louis už neměl k orgasmu daleko. Něžně mezi zuby zkousl Louiho úšní lalůček a zašeptal: "Udělej se pro mě, Loui. Chci tě vidět." Rychlost Harryho přírazů i pohybů ruky se ještě víc zvýšila. Louis to už na sobě cítil, byl tak blízko vyvrcholení. Zrudnul v obličeji, prohnul se v zádech a s hlubokým výdechem se udělal Harrymu na břicho.

Ten ucítil, jak se kolem něj Louiho otvor stahuje, což mu přinášelo ještě větší potěšení. Lou ho začal kousat do krku, zarýval mu nehty do zad, tahal ho za vlasy, snažil se udělat cokoliv, díky čemu by se Harry cítil víc dominantně a přivedlo ho to k orgasmu. Harry se nad tím pousmál a dál do něj prudce vrážel. Krk se mu zbarvoval do sytě rudé a během několika málo okamžiků zaplnil Louiho zadek teplým spermatem. Povzdechl si, když se od něj Lou odtáhl a unaveně se na něj usmál.

"Neprošel jsi zkouškou," poukázal Louis na své učební metody. "Ale na druhou stranu to bylo úžasné."

Harrymu se na tváři objevil úsměv. Dloubl Louiho do břicha a něžně jej políbil. "Vrátíme se za chvíli domů? Jsem unavený."

"Jasně, zlato." Nasoukal se zpátky do oblečení a mezitím co čekal, až se oblékne i Harry, nastartoval auto a zapnul topení. Cítil se tak vyčerpaně.

"Loui, nech mě řídit," zašeptal Harry, když si všiml Louiho ospalých očí.

"Tak jo," odpoutal se a vyměnil si s Harrym místo. Ospale sebou plácl na místo spolujezdce, připoutal se a zamumlal: "Miluju tě, Hazzo."

"Já tebe taky, Boo Beare. Teď se prospi." Louis se nad tím pousmál a pomalu zavřel víčka. O půl hodiny později vjel Harry na příjezdovou cestu k domu. Podíval se na spícího chlapce a přemýšlel nad tím, jak ho dostat dovnitř, aniž by ho vzbudil. Vystoupil z auta, tiše za sebou zabouchl dveře a šel si otevřít dveře od domu. Vrátil se zpět k autu a odepl mu bezpečnostní pás.

Opatrně jej vzal do náruče a bokem šťouchl do dveří od auta. Vešel do domu a na okamžik spustil Louiho nohy na zem, aby mohl zamknout. Opět si jej vzal na ruce a musel zadržovat smích, když začal Lou mumlat něco o změně Nialla zpět ve skřítka. Položil ho na postel a převlékl ho do hřejivého pyžama. Na sebe hodil tričko a tepláky, lehnul si vedle svého teď už přítele a s rukou zabořenou v Louiho vlasech se ponořil do říše snů.

***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Shane Shane | 11. srpna 2014 v 14:06 | Reagovat

Už už jsem se chystala napsat, že z takové slaďárny se stalo docela vzrušující porno, a ono to skončilo tak sladce, jak to začalo o.O Je to skvělá povídka, nejlepší co jsem v poslední době četla, krásně jsi to přeložila a docela tě i obdivuju, já na ty občasný choulostivý slova sbírám odvahu i několik dní :D A od tebe to zní tak normálně a suverénně :P

2 Katy Katy | E-mail | 30. října 2014 v 2:04 | Reagovat

shit shit shit... jo tohle je nejlepší číst ve 2 ráno !! O_O :-D víš jak dlouho sem toužila přečíst si Larry sex v autě ?!! četla sem tolik povídek a nikdo to nenapsal..splnilas mi sen ???  :-D .. škoda že ta povídka není delší :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama