Unexpected Surprise

6. ledna 2013 v 19:28 | Utsukushii Akumu |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Unexpected Surprise
Autor: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Shane
Fandom: Super Junior
Pairing: Siwon/Leeteuk/Heechul
Pokračování: Ne
Stručně: Běžná návštěva posilovny se zvrtne v něco nečekaného.
Varování: SLASH, PWP, 18+


***

Byla středa odpoledne, venku hustě pršelo a já seděl doma u počítače a snažil se nějak zabavit. Jen tak bezcílně jsem brouzdal po internetu, když vtom mi na monitoru vyskočilo reklamní okýnko s nahým chlápkem na obrázku, odkazující na nějakou porno stránku. Pousmál jsem se a rychlým pohybem myši jsem daný odkaz rozklikl. Automaticky jsem zamířil do gay sekce a začal si prohlížet miniatury videí.

Hm, nuda, nuda, přejížděl jsem očima po stránce a hledal něco zajímavého. Po chvilce jsem na jedno z videí klikl a čekal, až se načte. Mezitím jsem si rozepnul kalhoty a pohladil jsem se po mých nadutých boxerkách. Na to, že jsem Asiat, si na svou výbavičku rozhodně nemůžu stěžovat.

Stáhl jsem si rifle i boxerky po kolena a vzal jsem svůj penis do ruky. Spustil jsem video a začal jsem si po něm lehce přejíždět dlaní. Na monitoru se zmítala dvě mužská těla ve všech možných pozicích a já postupně přidával s pohybem na rychlosti, zavíraje oči slastí. Po pár minutách jsem začal pociťovat jemné cukání, a tak jsem se natáhl pro papírový ubrousek, ležící na stole, a s tichým vzdychem jsem se udělal.

Natáhl jsem si zpátky kalhoty, protáhl jsem se a zavřel jsem okýnko internetu. Tak, a co teď? Napadlo mě, že bych mohl zajít do posilky, a tak jsem si do batohu sbalil věci na převlečení a láhev s vodou a vydal jsem se k nedalekému sportcentru.

Stejně jako pokaždé jsem se v šatně převlékl a vystoupal jsem po točitých schodech nahoru k posilovně. Po hodině usilovného zvedání těžkých činek a protahování se na všemožných strojích jsem se celý upocený vydal do sprch. V šatně jsem ze sebe shodil propocené oblečení a rozešel jsem se k jedné z volných sprch, avšak vtom jsem si všiml dění v rohu místnosti.

Dva kluci si to tam naprosto nestydatě rozdávali a mě trvalo několik sekund, než jsem rozpoznal jejich obličeje.

Vždyť to je Teuk a Chullie!

Vykulil jsem oči a z ruky mi vypadl sprchový gel, který s hlukem dopadl na mokrou zem.

Kluci ke mně zvedli pohled, ale narozdíl od toho, aby toho nechali, se jen pousmáli a Chullie přerušovaným dechem zašeptal: "Chceš se přidat, Shiwonnie?"

Nemohl jsem tomu uvěřit! Jen tak nevěřícně jsem tam stál nahý uprostřed místnosti a pozoroval, jak Heechul tvrdě přiráží do předkloněného Leeteuka.

"Co-cože?" zakoktal jsem.

"Byli tu už dva kluci - oba nás odmítli a raději utekli. Ty to ale neuděláš, že ne, Shiwonnie?" zašeptal znovu svůdným tónem a já pocítil, že mi začíná tvrdnout. Leeteuk si toho všiml a poukázal na mě prstem, ať jdu blíž.

Přišel jsem k nim a Teuki se ihned chopil mé chlouby a jazykem oblízl její špičku. Tiše jsem vzdychl a chytil jsem ho za hlavu, tahaje jej za vlasy. Začal mi ho kouřit a při tom stále narážel proti Chulliemu.

"Chtěl bys taky ošukat Teukiho, Shiwonnie?" podíval se na mě Heenim a olízl si rty.

"Mhmmm," souhlasně jsem zamručel a dál jsem si vychutnával Leeteukův jazyk v mém rozkroku. Heechul z něj vyjel a po pár tazích se mu udělal na záda.

"Tak dělej," pobídl mě. Postavil jsem se za Teuka, ten se na mě toužebně otočil a vyšpulil ještě víc zadek. Opatrně jsem do něj pronikl a místností se ozvalo jen Eeteukovo tiché syknutí. Přidával jsem s přírazy na intenzitě a zarýval jsem mu nehty do zad. Mezitím si před něj klekl Chullie a začal se věnovat jeho penisu. Vášnivě ho oblizoval ze všech stran a strkal si jej hluboko do krku, div se neudusil.

"Oh bože, přidej," zasténal pode mnou Leeteuk a zapřel se rukama ještě víc o stěnu místnosti. Já jeho rozkaz samozřejmě uposlechl a začal jsem do něj bušit, jak nejvíc jsem mohl.

"U-už budu," tiše zašeptal a během několika málo vteřin se udělal Heechulovi přímo do pusy. Ten sperma poslušně spolykal a hřbetem ruky si otřel rty.

"Pojď k nám, MaSi," vzal mě Heenim za ruku a přitáhl si mě k sobě. Oba dva si přede mě klekli a rychlými pohyby mi začali honit. Zavřel jsem jen slastně oči a užíval si té rozkoše, která mě přiváděla do extáze.

Neuběhla ani minuta a oba kluci měli na obličeji vrstvu bílé tekutiny.

Vyčerpaně jsem se sesunul na zem a opřel se o chladnou zeď. Co se to tu právě stalo? Celé se to odehrálo tak rychle, že jsem se ani nestihl zamyslet nad tím, jaké šílenosti jsme tu právě prováděli.

"Vždycky sem si myslel, že seš v posteli dobrej, ale že až tak?" mrkl na mě Teuki a olízl si horní ret. Spolu s Heechulem si opláchli obličeje vodou, přešli k lavičce u dveří a oblékli se.

Už se chystali k odchodu, když vtom ještě Chullie dodal: "Kdybys chtěl, můžeš se ke mně večer stavit, Eeteuk dělá večeři." Laškovně na mě mrkl a pak oba zmizeli za dveřmi.

Nechápavě jsem zíral před sebe a snažil jsem si dát v hlavě dohromady události posledních minut.

Vážně jsem právě zažil trojku s Teukem a Chulliem?

Otřepal jsem se, pomalu jsem vstal ze studené podlahy a zamířil jsem pod jednu ze sprch. Otočil jsem kohoutkem a nechal na sebe stékat kapky vlažné vody.

Tak tohle byla vážně zajímavá návštěva posilky.
***
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kyu Kyu | E-mail | Web | 6. ledna 2013 v 17:48 | Reagovat

Ty prase! :D Takovou trojku :D A ten Shiwon na tom začátku :D Omono! :D Ale i když je to mega zvrhlej yaoi, líbilo se mi to :D Chudák Teukie, musel být uprostřed, ale tak líbilo se mu to, tak proč ne že?! :D Prostě dobrá povídka :D Sice prasácká, ale hezky napsaná :)

2 angel-teuki angel-teuki | Web | 6. ledna 2013 v 19:25 | Reagovat

Říkám, popisovala si to o hodně "úchylněji", tohle je jak vystřiženo z nějakého dobrého porna :DD Ne, fakt se mi to líbí, sice nejsem moc pro trojku Shiwon/Teukie/Chullie, ale je to dobře a hezky napsaný, takže nemám co vytknout :) No a vidíš, nakonec se ti ta fotka přece jen hodila, že :) Prostě super, a teď čekám na další díl Heart on Fire :) ♥ :*

3 [ki:ta] [ki:ta] | 10. ledna 2013 v 18:26 | Reagovat

Můras!!! :D tak ty tvoje hlášky xD Už od začátku je to prasárna a hádejte co? Je to prasárna až do konce :D Ale strašně dobrá prasárna xDDD
Tahle věta mě totálně zabila: "Vždycky sem si myslel, že seš v posteli dobrej, ale že až tak?"
xDDD Kde na takové věci chodíš Bože? :DDD
No jo, po dlouhé době čtu K-pop :) Píšeš dobře Můry :) Jen tak dále! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama