Sunscreen

28. června 2012 v 0:58 | Utsukushii Akumu |  Jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Sunscreen
Autor: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Shane
Fandom: Super Junior
Pairing: Heechul/Siwon
Pokračování: Ne
Stručně: Heechul a Siwon tráví dovolenou u moře. Avšak Heechul očekává od obyčejného opalování daleko víc...
Varování: SLASH, PWP, 18+

***

"Siwonnie," zašeptal Heechul a konečky prstů mi zlehka přejel po mých obnažených zádech. Zvedl jsem k němu pohled od rozluštěné křížovky a přetočil se na bok.

"Ano?" sundal jsem si brýle z nosu a věnoval jsem mu jeden ze svých úsměvů. Chullie se ke mně v rychlosti přitulil a ovinul ruce kolem mého pasu. Dal jsem mu malý polibek do vlasů a přitisknul jej ještě víc k sobě, nasávaje jeho nádhernou vůni. Heenim se zavrtal do mého krku a pohladil mě po hrudi.

"Půjdeme se opalovat?" hodil na mě psí očka a mně nezbývalo nic jiného, než souhlasit. Jak bych taky mohl tak dokonalému stvoření vůbec odporovat?

Radostně se na mě zazubil a v mžiku vyskočil z postele, tahaje mě ven. Ruku v ruce jsme vyšli na slunnou terasu našeho skvostného bungalovu uprostřed moře a rozhlédli se kolem.

"Je tu tak krásně," povzdechl si s úsměvem Chullie a přitiskl se ke mně.

"Díky tobě," pohladil jsem ho po vlasech a dal mu pusu na čelo. Ani po 3 letech, co jsme spolu, jsem stále nemohl uvěřit tomu, že je můj. Jenom můj! Cítil jsem se s ním tak šťastně, jako nikdy v životě. Ne nadarmo jsem mu proto neustále říkal, že je to můj dar od Boha. Vždycky se jen nesměle pousmál a odvětil, že je to spíš přesně naopak, a i když v Boha nijak zvlášť nevěřil, byl stejně jako já přesvědčen o tom, že jsme si jednoduše souzeni.

Zatáhl jsem jej za ruku směrem ke dvěma dřevěným lehátkům, která čekala jen a jen na nás, a na jedno z nich jsem se pohodlně natáhl. Heechul si ke mně přisedl a něžně mě políbil.

"Takhle ne." Chullieho rty se zkřivily do úsměvu a jednou rukou mi začal rozvazovat šňůrku na kraťasích. Tázavě jsem na něj pohlédl a pomohl mu s rozvazováním, když jsem viděl, jak zápasí s uzlem.

"Nechceš mít přece bílej zadek, ne?" zasmál se a pomalu mě zbavil jediného kousku oblečení, které jsem na sobě měl. Laškovně si mě změřil pohledem a podal ze země opalovací krém.

"Nejdřív tě musím namazat," konstatoval a začal jej jemně roztírat po mém svalnatém těle. Zavřel jsem oči a užíval si jeho dotyků, nevnímaje nic jiného.

Ani jsem se nenadál a celá má přední část těla se leskla díky tenké vrstvě mastné tekutiny. Tedy, až na jedno místo. Heechul však nezahálel a když jsem ucítil, jak se jeho ruce blíží k mému rozkroku, rychle jsem otevřel oči a pohlédl na něj. Zaujatě si s úsměvem na rtech prohlížel každičký kousek mého těla, jako by ho snad viděl poprvé, a stejně tak já jsem se rozplýval při pohledu na něj. Opatrně přejel dlaní po mém kamarádovi a pomalými pravidelnými pohyby nahoru a dolů po něm začal roztírat zbývající krém.

"Ty provokatére," procedil jsem mezi zuby a pousmál jsem se. Chullie na mě jen vyplázl jazyk a dál se věnoval mé chloubě.

Ucítil jsem, jak pomalu, ale jistě tvrdnu, a z úst se mi vydral tichý sten. Heenim ke mně zvedl pohled a se slovy "Tady se to někomu líbí" se sklonil dolů. Jazykem oblízl špičku penisu a mně naskočila husí kůže. Poté si jej celého strčil do pusy až po kořen a začal rytmicky pohybovat hlavou. Slastně jsem se prohnul a začal jsem proti němu přirážet, držeje jej za vlasy.

"Ah bože," vzdychl jsem a přitiskl jsem mu hlavu ještě víc k rozkroku. Chullie se trochu zadávil a odplivl si.

"Promiň," zašeptal jsem udýchaně a pohladil jej po vlasech.

"To nic, víš, že to mám rád," svůdně se na mě usmál a vrátil se k olizování a sání mého údu. Pocítil jsem brzký příchod orgasmu, když v tom Heechul přestal a postavil se vedle mě. Zmateně a zároveň tak trochu naštvaně jsem na něj pohlédl, avšak vzápětí jsem vše pochopil, když jsem uviděl, jak ze sebe strhává šortky a zručně mi nasazuje kondom, který měl schovaný v kapse. Ááá, tak tys to plánoval!

Chytil jsem jej za boky a Heenim na mě opatrně nasedl. Tiše zasykl bolestí, ale po chvíli už jsem do něj zajížděl celou svou délkou a Heechul hlasitě vzdychal, zatímco se jednou rukou sám uspokojoval a druhou mi zarýval nehty do kůže.

Po pár minutách jsem se posadil, vzal jej do náruče a položil jsem ho na roztažený ručník, jenž ležel na zemi.

"Dělej, Siwonnie, ošukej mě," šeptl Chullie nadrženě, "prosím." Přitáhl si mě k sobě a obdaroval mě vášnivým polibkem. Neváhal jsem ani na zlomek vteřiny a s hlubokým přírazem jsem do něj začal vnikat.

"Rychleji," nakázal mi a zajel mi rukou do vlasů. Sklonil jsem se k němu a pohrával jsem si s jeho jazykem, zatímco jsem do něj bušil tak silně, jak to jen šlo. Heechulovi se zkřivil obličej slastí a prudce mě kousl do spodního rtu.

"Ahh," sykl jsem a na oplátku jsem se mu zakousl do krku a sál mezi zuby tenký kousek jeho kůže.

"Už budu," špitl, nepřestávaje si honit. Vnikal jsem do něj pořád silněji a silněji, až najednou hluboce vydechl a na břiše mu přistála hustá bílá tekutina.

"Udělej se do mě, prosím," přejel mi prsty přes hruď a zkousl si ret. V rychlosti jsem z něj svou chloubu vytáhl, sundal si kondom a zpátky jsem do něj zajel. Stačilo pár pohybů a zaplnil jsem jeho zadeček horkým spermatem.

Vysíleně jsem se vedle něho svalil na podlahu terasy a otřel si upocené čelo.

"Miláčku, ty mě jednou zabiješ," zasmál jsem se a vlepil mu pusu. Heechul jen nevinně pokrčil rameny a zapletl své nohy s mými.

"Miluju tě, MaSi," zašeptal mi do ucha a já ucítil v břiše miliony motýlků, ostatně jako pokaždé, co mi tu krásnou větu řekne.

"Já tebe taky, Cinderello," chytl jsem ho za bradu a něžně jsem jej políbil.

Chvíli jsme tam jen tak leželi v objetí, sledovali mraky a poslouchali zvuky cvrlikajících ptáčků, když v tom se Chullie zvedl a na tváři se mu znovu objevil onen laškovní výraz. Opřel jsem se o loket a napjatě jsem čekal, co z něj zase vyleze.

"Nepůjdeme do vířivky?" zaculil se a jedním očkem na mě mrkl. S úsměvem jsem zakroutil hlavou a postavil se na nohy.

"Ale jistě," obmotal jsem si jeho ruce kolem krku a nesl jej směrem k vířivce. "A kam že to bude, mladý muži?"

"Ke hvězdám."

***
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 angel-teuki angel-teuki | Web | 28. června 2012 v 1:03 | Reagovat

Krásný yaoi broučku :* Sice už jsem to četla předtím, ale právě jsem to dočetla znova! :D Prostě 'ošukej mě', mě mega dostalo :D jako! :D já chci ten dodatek! Chci další yaoi a to hned! Ah sex ve vířivce :D a ještě k tomu ShiChul ! ♥ %) *snaží se si to aspoň trošku představit* :D
Začátek takový... Mm provokatérní, pak ten yaoi a nakonec taková romantika! Awww! Jůů %) Dokonalost sama, takových povídek bys mohla psát víc jako, abys věděla! Ať mám co číst! Navíc na tak úžasný pár %) Což mi připomíná, že bys mohla něco takového napsat i na HeeTeuk! :D A nemusí to být yaoi, stačí shonen-ai, rozplývat se budu tak jako tak :D Ale prostě ah, začalo to tak nevinně, jen díky blbému opalovacímu krému, kdo by to byl řek, že se tam potom takhle ojedou?! :D No prostě nádhera lásko ♥

2 [ki:ta] [ki:ta] | Web | 1. července 2012 v 14:45 | Reagovat

Ty jseš úžasná spisovatelka Můrko! :) Skvělá práce! Uplně jsem se tady rozplývala a nemohla se dočkat toho yaoi >:ĐĐ Stálo to za to! :3 Bože! Ten Heechul byl tak roztomilej! Se ani nedivím, že ho Siwon ošukal :D xD Já bych chtěla taky :D :D
Jo a jestli budeš někdy psát pokračování o vířivce... jsem tady :D Rozhodně chci číst :D A mohlo by se to jmenovat třeba... vířivka :DDD NO dobře, melu sračky, ale stejně... xD :D

Těším se na tvé další jednorázovky a kapitolovky a překlady, prostě na cokoli, co vytvoříš :)

3 Kyu Kyu | E-mail | Web | 15. srpna 2012 v 22:16 | Reagovat

Omo! To bylo naprosto překrásné! *lituje toho, že si to nepřečetla dřív* Tak Chullie to měl naplánované jo? :D
Netušila jsem, že píšeš tak úžasně! musíš napsat více povídek, ať se mám nad čím rozplývat ^^ Protože tohle bylo vážně luxusní! Naprosto dokonalý ShiChul :) *těší se na další*
No já jen doufám, že tě chytne múza a napíšeš něco podobně úchylného :)

4 Krates Krates | 11. listopadu 2013 v 23:21 | Reagovat

Páni,to mi úplně vyrazilo dech :D Fakt dobrá práce ;)

5 Blair Blair | 26. ledna 2014 v 1:05 | Reagovat

Hahaháá... no tak na jednu hodinu ráno skvělí počteníčko :DDDD to si nechám líbit i jindy :DDDD skvělý :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama