Affection - 1. část

26. listopadu 2011 v 22:26 | Utsukushii Akumu |  Přeložené jednorázové povídky - slash (Super Junior)
Název povídky: Affection
Autor originálu: Sailorette
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: Ivet
Fandom: Super Junior
Pairing: Siwon/Heechul
Pokračování: Ne
Stručně: Siwon je až příliš láskyplný. Avšak Heechul si uvědomí, že mu to vlastně vůbec nevadí.
Varování: 12+, SLASH


***

Siwon byl až příliš láskyplný.

Usoudil jsem tak nedlouho poté, co jsme se seznámili.

Neustále prahne po obejmutí a letmých polibcích na tváře. Prahne po blízkosti.

Obzvláště se mnou.

Nechápejte mě špatně, miluju Siwona, je to skvělý člověk, koneckonců je také Princem Krasoněm Jižní Koreje. Ale já, Kim Heechul, jsem tak dobrý v odhánění lidí, jako on v jejich přitahování. A. Já. Potřebuju. Prostor.

Avšak Siwon jej nikdy nepotřebuje ani nechce.

Neustále říká: "Jsme nejlepší kamarádi, 'Rello, že jo? Nejlepší kamarádi se objímají, že jo? Můžeme se objímat, že jo?"

Jestli ještě jednou řekne "že jo", zabiju ho.

Jestli ještě jednou něco řekne, zatímco bude mít položenou hlavu na mém rameni, a rty se bude dotýkat mého ucha, zabiju ho. Protože já se ho o takovou náklonnost neprosil. A rozhodně jsem si nepřál, abych si to tak užíval.

Neustále mu říkám, že ho praštím, pokud napadne mou "ochrannou bublinu", protože, proboha, kdo může volně dýchat se Siwonem za zadkem? Nejen, že jeho medvědí objetí neuvěřitelně svírají (neuvědomuje si, jak moc je silný), ale je také nádherný.

Dechberoucně nádherný.

Když jsem mu nedávno řekl, že mu to sluší, málem mě umačkal k smrti. Komplimenty, kterými mě následně obdaroval, mi dokázaly skoro vynahradit smrtelné sevření, které jeho obejmutí přináší. "Heenime, jsi tak krásný!" a "Cinderello, existovala někdy rozkošnější princezna, než jsi ty?", nebo moje oblíbené "Tvoje krása je darem od Boha; myslím, že se dnes večer musím mimořádně dlouze pomodlit." Nad tímhle se musím pokaždé pousmát, protože mi to přijde naprosto směšné. Můj hezký vzhled není dar od nikoho jiného, než od mých rodičů, a pokud má pocit, že by měl někomu poděkovat, měl by navštívit je a ne nějakou smyšlenou bytost.

Boha.

Siwon se o něm často zmiňuje. Jsem na to zvyklý, ale poslední dobou se mu v očích leskne něco jako vina nebo smutek pokaždé, když vyřkne ono svaté jméno. Neumí své pocity moc dobře skrývat, naopak, dokáže je vyjádřit tak, jak nikdo na světě - pokaždé, když svraští obočí nebo vykulí oči, vypadá neskutečně úžasně.

Až příliš úžasně.

V poslední době se často pozastavuju nad jeho vzhledem, stejně tak jako nad tím, jak si tajně užívám jeho náklonnosti. Každý ho kvůli jeho vzezření zbožňuje, a tak si jej kvůli tomu někdy dokonce i dobíráme.

Ale on a já, flirtujeme spolu.

Nejsem si jistý, kdy to celé vůbec začalo. Ale někdy v době, kdy jsem se ho a zároveň i sám sebe snažil přesvědčit, že mě jeho chování obtěžuje, jsem se přestal bránit a nechal ho omotat ruce kolem mého pasu. Nechal jsem ho přitulit se mi ke krku. Nechal jsem ho proplést jeho prsty s mými...

Dovolil jsem mu, aby mě políbil.

Ale jakmile si uvědomil, co udělal, zpanikařil, protože jsme nebyli na pódiu. Nedalo se to považovat za žádný fan service. A nebyl jsem si zcela jistý, zda se ještě dal náš vztah považovat pouze za kamarádský.

Chtěl ode mě Siwon něco víc?

Chtěl jsem od něj něco víc já?

Neměl jsem možnost se zeptat, jelikož zatímco jsem nad vším tímhle přemýšlel, seskočil z mé postele a utekl pryč. Sakra.

***
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Maknae Awaki no Tenshi :3 Maknae Awaki no Tenshi :3 | Web | 26. listopadu 2011 v 22:44 | Reagovat

Omo Akumu ^^ ty překládáš mega dobře! Hej co ? Já vždycky nad tím půl hodiny lámu hlavu jak je to spisovně do češtiny a u tebe se to zdá být tak jednoduché a ještě k tomu napsanou takovou tou češtinou , kterou miluju ! .... Nádherné skvělá práce :))

2 Utsukushii Akumu Utsukushii Akumu | Web | 26. listopadu 2011 v 22:57 | Reagovat

díky mooc ^^

3 SooMin (수민) SooMin (수민) | Web | 31. ledna 2012 v 23:22 | Reagovat

To jsi překládala?? Šikovná jsi.^^
To se občas hodí, i když problémy s ájinou nemám, ale přečíst si povídku v rodném jazyce je přece jen lepší. :-))
I like SiChul... jsou spolu zlatí. Ale SiHanChul je lepší. xDD
Na druhou část se vrhnu zítra, teď už usínám. xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama