Never Going To Let Go

7. září 2011 v 0:20 | Utsukushii Akumu |  Přeložené jednorázové povídky - femslash (Twilight sága)
Název povídky: Never Going To Let Go
Autor originálu: CP AkA Crazy
Přeložila: Utsukushii Akumu
Beta-reader: SlashPrincess
Fandom: Twilight sága
Pairing: Alice/Bella
Pokračování: Ne
Stručně: Alice se po své vizi vrátila zpět. Co se stane, když Belle přizná, co k ní doopravdy cítí?
Varování: FEMSLASH
Pozn.: Myšlenky psány kurzívou.


***

Její tělo odráželo zář měsíce, jak na ni svítil. Vypadala vznešeně. Musela jsem se přemáhat, abych se na ni nevrhla a neukázala jí, jak moc ji vlastně miluju. Zmateně zírala z okna. Nejspíš se zaobírala mým vyznáním, přemýšlejíc nad tím, jakým způsobem by mě měla odmítnout. Připravila jsem se na to s vědomím, že o tom alespoň přemýšlela.

Řekne ti, že nemůže, protože tě vidí spíše jako sestru, poté tě požádá, aby jste byly i nadále kamarádkami. Ať už řekne cokoli, víš, že tomuhle přátelství je konec. Pomyslela jsem si, když jsem ji pozorovala.

Bože, Alice, kdy jsi se stala takovou pesimistkou.

Vypadala naprosto úžasně i s obočím staženým zamyšlením. Smutně jsem se usmála. Sevřela se mi hruď a já se kousla do rtu s pocitem, že pokud na mě brzy nepromluví, zhroutím se.

Jen mi věnuj pohled, Bello. Chtěla jsem jí říct. Proboha, řekni mi, že mě nenávidíš! Je mi to jedno, hlavně se mnou mluv! Očima jsem zabloudila ke dveřím jejího pokoje a zhluboka jsem se nadechla. Její vůně byla opojně nádherná. Ústa se mi zalila nebezpečným jedem, ale naštěstí jsem zvládala kontrolovat svou žízeň. Nikdy bych jí nechtěla ublížit.

"Jsi tak potichu, Alice." Zašeptala a já upřela pohled na její krásný obličej. Stále se dívala z okna, jako bych já byla na druhé straně. Zoufale jsem si přála vidět jí do očí.

"Čekala jsem, až promluvíš ty," řekla jsem tiše, avšak dost hlasitě, aby to zaslechla. "Čekala jsem na tvé rozhodnutí, Bello." Otočila se, aby na mě pohlédla. V očích měla lásku a zbožňování, ale něco uvnitř mi říkalo, že to všechno patří mému bratrovi. Dokonce i po tom, co ji opustil, bych řekla, že ho stále miluje. Nezaslouží si takového anděla. Moje líbezná Bello, miluju tě až příliš moc na to, abych tě nechala pitomci tak posedlému kontrolou.

"Jsem ráda, že jsi se vrátila, Alice. I kdyby to bylo jen na malou chvíli, jsem ti vděčná za to, že jsi přišla zpět. Nečekala jsem, že přiznáš, co ke mně cítíš. A taky jsem nečekala, že kvůli tomu budu tak šťastná. Ale, Ally, nemůžu si pomoct, ale musím přemýšlet o Edwardovi. Stále k němu něco cítím. Stále mi na něm záleží. Pořád dokola si opakuju, že mě opustil, tak proč by mi na něm mělo záležet? Ale záleží. A i když mám pro něj v srdci stále lásku, chtěla bych to s tebou zkusit. Protože to není on, kdo přede mnou právě je. Není to on, kdo byl připraven porušit dohodu, jen aby se ujistil, že jsem v pořádku. Byla jsi to ty, Alice. Někdo tak milující, odvážný a láskyplný jako ty, s kým bych si dokázala představit být. A tak tě prosím, Alice Cullenová, už mě nikdy neopouštěj."

Hlas se jí na konci řeči zachvěl a mně se zalily oči slzami. Vyskočila jsem ze svého místa na posteli a sevřela ji v náručí.

Políbila jsem ji na tvář a Bella zabořila obličej do mého krku, držíc mě pevně kolem pasu. "Půjdeme na to pomalu, Bello." Zašeptala jsem jí do vlasů. Přikývla a já se nedokázala ubránit úsměvu. Mám ji a už nikdy ji neopustím.

***
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | 25. září 2011 v 2:10 | Reagovat

mm :) milé :)

2 Šari Šari | 5. září 2014 v 2:03 | Reagovat

:)) Konečně jsem narazila na pěkné femslashe :3 :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama