Sleep

31. prosince 2009 v 14:54 | Utsukushii Akumu |  Přeložené jednorázové povídky - femslash (Twilight sága)
Alice & Bells
Název povídky: Sleep
Autor originálu: KillerCactus17
Přeložila: Utsukushii Akumu (Beautiful Nightmare)
Beta-reader: Ottawianna
Fandom: Twilight sága
Pairing: Alice/Bella
Pokračování: Ne
Stručně: Bella zjišťuje, že ji v noci kdosi navštěvuje. Má jisté podezření, že je za tím Edward, je to však pravda?
Varování: FEMSLASH


***

Když Bella začala chodit s Edwardem, počítala s tím, že ji bude v noci navštěvovat a sledovat, jak spí. Všechno to začalo před pár dny, když se probudila s pocitem, že je s ní v místnosti ještě někdo další. První a druhou noc se necítila dostatečně odvážná, aby otevřela oči, a tak je ještě pevněji zavřela a přála si, aby noc skončila. Vzbuzovalo v ní hrůzu vědět, že v jejím pokoji někdo byl a pozoroval ji, a nevědět kdo, ani z jakého důvodu to dělá.

Neměla odvahu zeptat se Edwarda, zda to byl on. Pokud by to byl Edward, nevadilo by jí to, ano, bylo to poněkud děsivé, ale alespoň věděla, že je v bezpečí. Pokud to však Edward nebyl, vzal by to příliš vážně a nikdy by ji už nenechal o samotě.

Čtvrté noci se opět probudila se stejným nepříjemným pocitem. Ať to byl kdokoli, byl zpět. Zhluboka se nadechla a začala odpočítávat od deseti. Slíbila si, že až dojde k jedničce, otevře oči a odhalí onu neznámou osobu.

10…

9…

8…

7…

6…

5…

4…

3…

2…

1…

Vydechla, natáhla se k lampičce, kterou v mžiku rozsvítila, a rychle se posadila na okraj postele, prohlížejíc si svůj pokoj. Nikoho neviděla, a tak si lehla zpátky a otočila hlavu tváří v tvář Edwardově sestře Alici.

Bella leknutím nadskočila a dopadla na zem pokoje. Rychle se postavila a vrátila se na své předchozí místo v posteli.

"Alice! Co si sakra myslíš, že děláš v mém pokoji," zašeptala Bella zuřivě, "jsi to ty, kdo navštěvoval můj pokoj posledních pár nocí."

Alice se tiše zasmála melodickým smíchem. "Byla jsem zvědavá, kdy si mě všimneš. Líbil se mi tvůj pach, a tak jsem se rozhodla, že tě navštívím. Edward o tobě často mluví." Pohladila Bellu zlehka po tváři a sklonila se k jejím vlasům, hluboce nasávajíc její vůni. "Opravdu pěkně voníš. Pěkněji, než Edward povídal."

"Alice, proč jsi tady?" zeptala se Bella. "Jak vůbec víš, kde bydlím? Hádám, že ti to Edward řekl."

Alice si vedle ní lehla a přitáhla Bellu ke svému chladnému kamennému tělu. "Jsem upír, myslíš, že nevím, kde bydlíš? Přišla jsem jen, abych tě viděla." Bella si mírně povzdechla a ovinula ruce kolem Alicina tvrdého pasu. "A Bello, přišla jsem se pouze přesvědčit, že můj bratr není jediný poblázněný bledou a sladce vonící tmavovláskou. Jsi pro mě až příliš lákavá." Očekávajíc odpověď, podívala se Alice na Bellu, která jí usnula v náručí. Pousmála se, políbila ji na rozehřáté čelo a setrvala zde poněkud déle, než obvykle.

***
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | 2. ledna 2010 v 15:58 | Reagovat

já chci, aby mě taky takhle navštívila :( :D:D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama