Morning After

31. prosince 2009 v 14:19 | Utsukushii Akumu |  Přeložené jednorázové povídky - femslash (Twilight sága)
Název povídky: Morning After
Autor originálu: LookAtMyShoes (Nikki)
Přeložila: Utsukushii Akumu (Beautiful Nightmare)
Beta-reader: SlashPrincess, Bellatrix Black Lastrange, Ottawianna
Fandom: Twilight sága
Pairing: Alice/Bella
Pokračování: Ne
Stručně: Na začátku byla sázka, tedy... ony byly ve skutečnosti dvě.
Varování: FEMSLASH


***

Když se Bella probudila, cítila osvěžující chladný vánek, foukající jí za krk, a ledové ruce ovinuté kolem jejího pasu, které tiskly její tělo. Alice přitiskla rty na Bellinu o poznání teplejší kůži, držíce ji při tom za boky.

"Dobré ráno," vydechla, když si uvelebila bradu přímo na Bellině rameni.

Bella se lehce zavrtěla v Alicině objetí a zůstala tiše, zatímco se snažila vybavit si události předešlé noci. Pamatovala si, že pila, hodně pila, kvůli uzavřené sázce mezi ní a Emmettem; pokud by totiž Bella zvládla vypít více než sedm drinků, aniž by se pozvracela, polevil by se svými dětinskými poznámkami na její osobu a navíc by Belle prozradil tajemství o Edwardovi, které už dlouho toužila vědět.

Považovala to za fér, ale po čtyřech vypitých drincích málem spadla na zem.

Všechno poté bylo zastřené, kocovina řinčela jako budík uvnitř její bolavé hlavy. Oči se jí rozšířily, když si uvědomila skutečnost, že Alice byla s ní v posteli, zcela nahá, a šeptala jí do ouška "dobré ráno" tím typickým ráno-poté-tónem.

"Oh bože…," zamumlala, pokládajíc si ruku přes vytřeštěné oči. Všimla si, že jsou v Alicině pokoji. Kde k sakru byl Jasper? Nebo Edward?

Alice se opřela o loket a podívala se na Bellu s rozpustilým pohledem. "Děje se něco?"

Bella váhala, stále otočená k Alici zády. "Já… nás… tedy, my…," blekotala, těžce polkla, neschopná vyslovit slova, která měla na jazyku, zdála se nevyslovitelná. "My dvě…?" Moc dobře věděla, že se zeptala nesmírně hloupě.

Alice zahučela a upřela zrak jiným směrem, úsměv jí však dál zůstal na tváři. "My dvě co?" zeptala se nevinně melodickým hlasem, naklánějíc zvědavostí mírně hlavu doprava, přesně jako kočka. Užívala si z tohoto každý okamžik a chtěla z Belly vytěžit co nejvíce.

Belliny tváře zahořely pronikavou červení, ucítila v hrudi své prudce bušící srdce. Vina ji zaplavila jako kyselý déšť, dlouho neodpovídala, snažíc se pochopit situaci, ve které se právě nacházela. Byla v posteli s Alicí Cullenovou. V posteli. S Alicí Cullenovou. Nahá.

Byla nahá v posteli s Alicí Cullenovou.

Dohonila ji nová přílivová vlna podivných myšlenek a pocitů. Pocit viny okamžitě zmizel a Bella se otočila k Alici. "My… my dvě jsme-"

"Se bavily," broukla Alice do jejího ucha.

"Oh bože," zanaříkala Bella znovu, položivši si svou ruku tentokrát přes ústa. Bavila se nahá v posteli s Alicí Cullenovou.

Alice se zasmála, znějíc jako bezchybné údery zvonu houpajícího se ve větru. "Bello," zašeptala. Její studené rty se letmo dotkly Bellina ucha. "Chtěla jsi to." Její hlas náhle poklesl.

Bella ztuhla. Byla to naprostá pravda, určitě proti tomu nic nenamítala. Chtěla Alici déle, než si byla schopna vybavit, a chtěla ji opravdu moc. Chtěla ji dokonce více, než kdy chtěla Edwarda, ale potlačovala tu pravdu kvůli určitým důvodům a mimo jiné i kvůli ostatním. Ale jak to věděla…?

Skoro jako by Alice slyšela Bellinu otázku vyslovenou v duchu, odpověděla: "Mohla jsem to poznat," řekla jemně a zastrčila Belle pramen vlasů za ucho. "Taky jsem to chtěla," její tón byl zastřený, plný touhy, dalo se mu odolat podstatně těžším způsobem, než kdy dříve. "Navíc," pousmála se znovu Alice, "minulou noc jsi mi tvé pocity svým jednáním ukázala myslím dost jasně."

Bella cítila, že zrudla.

Alice se přisunula blíž, když zahlédla, jak se Bella červená, tisknouc jemně její rty na Belliny. "Byla jsi dobrá," zašeptala přímo proti Belliným ústům a vzápětí ji políbila. Bella odpověděla tichým zasténáním.

Byly ztraceny ve vzájemné extázi, jejich ruce se potulovaly po těle té druhé. Obě ignorovaly kroky, které se ozývaly v rozlehlé chodbě před dveřmi Alicina pokoje. Alice se svým vynikajícím sluchem kroky slyšet musela, ale i přesto jednoduše pokračovala v prozkoumávání tajů Bellina těla. Bella ucítila, jak Alice odtáhla rty, a unikl jí další vzrušený vzdych, když ucítila Alicina ústa líbající její krk, klíční kosti i ramena, pohybujíc se stále níž a níž.

Dveře pokoje se rozrazily, když Emmett prudce vrazil dovnitř, oči měl zavřené pod náporem návalu smíchu, nedbaje toho, co se dělo pouhých pár desítek centimetrů před ním. "Věděl jsem, že vyhraju, Bello!" zařval radostí. "Bylo mi jasné, že jsi lehká kategorie."

Překvapena náhlou mimořádnou společností, upustila Bella na zem deku, která jí přikrývala tělo, a její výraz se rychle změnil ze vzrušeného na zděšený, když spatřila Emmetta stojícího ve dveřích. Akorát, když deka dopadla na zem, otevřel Emmett oči se záměrem pozdějšího peskování Belly za její mizerné zkušenosti s alkoholem. Podívaná před ním jej však mírně zarazila.

"Sakra, Alice!" rozhodil poraženecky ruce do vzduchu a otočil hlavu směrem k chodbě. "Fajn! Rose, vyhrála jsi!"

Opustil místnost a dveře nechal otevřené, z obličeje mu zmizely všechny stopy po vítězoslavném úsměvu. Právě totiž prohrál sázku s Rosalií, která tvrdila, že Alice využije Bellina podnapilého stavu. On tvrdil opak.

Carlisle prošel kolem pokoje s prázdným šálkem na čaj, držeje jej jen mezi palcem a ukazováčkem. Šálek se však rychle rozbil na miliony úlomků, tedy hned po tom, co se pozastavil a uviděl situaci před sebou, jeho oči mimo jiné hrozily vypadnutím z důlků.

Alice se instinktivně přikrčila, když uslyšela zvolání ozývající se z druhé strany domu. To Esme lamentovala nad krásným, starodávným, čínským šálkem, který byl její oblíbený.

***
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | 2. ledna 2010 v 16:04 | Reagovat

booože :) tohle jsem snad ani nečetla :D ..Oh, taky bych je chtěla vidět spolu :))) ...btw kráásnéé :)

2 Teď se nemůžu prozradit pod svým jménem... Teď se nemůžu prozradit pod svým jménem... | 7. března 2010 v 18:22 | Reagovat

Wow, tak tohle bylo naprsto dokonalé! Málem jsem se umlátila smíchy! Fakt boží

3 SlashPrincess SlashPrincess | 4. září 2010 v 16:22 | Reagovat

Tuhle mám strašně ráda. :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama